13 Aralık 2018 Perşembe

HİZMET ADINA DİPNOTLAR

21 Kasım 2014, 01:13
Bu makale 4194 kez okundu
HİZMET ADINA DİPNOTLAR
Ümit YENTİMUR
Bilindiği üzere son zamanlarda hükümet tarafından hizmet atakları yavaş yavaş hissedilmeye başlandı. Bir yandan ilçe merkezi ve bağlı mahallelere yapılan yol çalışmaları gerekse yıllardır hizmete açık bulunan ama yetersiz gelen sağlık ocağının yıkılıp yerine devlet hastanesinin temelinin atılması, elbetteki bunlar devletin yapması gereken asli görevlerdendir fakat bu kadar sene geciktirilme sebebine gelince yetersiz mahalli yönetimler ya seslerini duyuramadılar ya da sesleri hep birileri tarafından sekteye uğratıldı , artık nüfusun giderek düşmeye hızla düşmeye devam ettiği ilçemizde giden devlet kurumlarının yasını tutmaktansa yapılacak yeni şeylerin destekçisi olmak gerektiği kanısındayım.

Bir de dikkatimi cezbeden diğer bir konu atasının yada yakınlarının hayrına yapılan fazla bir yapıt ilçede bulunmamak ta sadece Osman BENZEŞ Kültür Merkezi başkada maddi durumu uygun olup ta taşın altına elini koyan yok her ne hikmetse yapılan şeyler ilçe dışında bir yerlere yapılıyor. Korkmayın ilçeye yapacağınız hiç bir hizmet siyaset adına anılmayacaktır, mesela ilçe merkezinin önemli bir gereksinimi olan bir cenaze evi , morg bulunmamakta belediyeninde herşeyi bir anda yapma gücüne sahip olamayacağını sizlerde takdir edersiniz iş adamlarımıza sesleniyorum gelin bu sosyal tesisi memleketimize yapın atanızın , babanızın hayrı olsun tesisin üstüne de kimin hayrına yaptırıyorsanız onun ismini veriniz inanınız ki bu durumdan belediyede , halkta , siyasi fikir düşünmeden takdir edecektir. Yani bu memlekete kim bir çivi çakarsa herkesin duasını alacaktır emin olun.

Bir diğer konuda daha önceden belirttiğimiz köylerimizin sorunlarının çözüm aşamasında takibini yaparken sevgili dostum Mehmet YAMAN la yaptığım görüşmede Pınarlı Köy yolunun bozuk kısımlarının hala yapılmadığı (defalarca il özel idaresine bildirilmesi halinde)görülmüştür.İl genel meclis üyelerinin bu konuyu toplantıda dile getirerek çözüm aşamasına yardımcı olmalarını talep ediyoruz.

İlçemiz için bir çivi çakacak herkesi destekliyecek ayrıca isimlerini burada gurula açıklayacağız ,bu tür talepleriniz için umityentimur@gmail.com bize ulaşabilirsiniz .

ALLAHA EMANET OLUNUZ ..  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 2 yorum mevcut

 • mutsuz 4 yıl önce yorumlandı

  birde gözlüklerin olayım

 • mutsuz 4 yıl önce yorumlandı

  koca reis makale niye yazmisin sen yazmayınca ben bu gazeteyle ilgilenmi bide sana zahmet feribot iskelesiyle ilgli haber yap yine kaza olacak gibi ihmal var

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Karakaya baraj gölü üzerindeki, demiryolu köprüsü üzerine yapılması pılanlanan karayolu, faaliyete geçmeli mi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV