28 Temmuz 2021 Çarşamba

BASKİLDE YER ALTI REZERVİ(KURŞUN) 2

29 Mayıs 2013, 10:37
Bu makale 72567 kez okundu
BASKİLDE YER ALTI REZERVİ(KURŞUN) 2
Vural BAYGELDİ
 Evet değerli okurlarım, iş yükü yoğunluğundan dolayı yazıma uzun süre ara verdim. Kurşun rezervi için gelen ecnebiler, havalarını alıp gittiler çok şükür, daha önceki yazımda belittiğim gibi, yabancılar bayağı uğraş verdiler ama Baskilimizi yedirmedik yabancı sermayeye, nasıl oldu diyeceksiniz, birileri fırsatçılığını ön plana çıkarıp nemalanacak benim ilçemin insanı avucunu yalayacak yok öyle üç kuruşa beş köfte.

Ecnebiler numune alıp gitti ülkesine, dönüş yok maalesef, iyi bir 
araştırma sonucu burada ön ayak olan fırsatçıları bulup şartlarımızı sıraladık dedikki, ilçemizin insanı buralarda çalışacak, kayısı entegre fabrikası kurulacak, büyük bir kapalı spor salonu yapılacak. Bu şartlar yerine geldiği takdirde yabancı sermaye buraya girebilir, fırsatçılar ise dedilerki bizler taleplerinizi ecnebilere iletiriz. Arada uzun bir zaman geçtikten sonra, haber aldıkki, ecnebi sermayecilere demişlerki buralara gelirseniz ilçe halkının sizlere büyük bir tepkisi olacak vazgeçin. Yemleri kesilecek ya, Yerli fırsatçıların düşüncesi amacı farklı, yok öyle arkadaş. Yıllardır ilçeme bir çivi bile çakılmamış, herkes nemalanmış gitmiş bundan sonraki süreçte ömrün var olduğu süre içerisinde artık dur deme zamanı değerli okurlarım. Ne zaman ki kim ne iş üzeri ilçemde başrol oynamaya aday pozisyonuna girerse şartarımız var, yerine getirildiği takdirde herkesin başımızın üzerinde yeri var. 

Bir duyum daha aldım değerli okurlarım, cam 
fabrikası için geleceklermiş. Gelsinler bakalım, görelim, konuşalım. İnmiler Cinmiler, her şeyin hayırlısı olur inşallah.

HER ŞEY VATAN İÇİN(HERŞEY BASKİL İÇİN) Saygılarımla. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Karakaya baraj gölü üzerindeki, demiryolu köprüsü üzerine yapılması pılanlanan karayolu, faaliyete geçmeli mi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV