15 Temmuz 2020 Çarşamba

YANILMAZ BASKİL'DE REFERANDUM ÇALIŞMASINA KATILDI

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yeni anayasa ve referandum seçim çalışmaları kapsamında, Baskil seçim koordinasyon merkezini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldiElazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yeni anayasa ve referandum seçim çalışmaları kapsamında, Baskil seçim koordinasyon merkezini ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi.

15 Nisan 2017 Cumartesi 00:26
Bu haber 1280 kez okundu
YANILMAZ BASKİL'DE REFERANDUM ÇALIŞMASINA KATILDI


Baskil halkının yoğun katılım gösterdiği toplantıya Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, Ak Parti İlçe Başkanı Hüsnü Kalkan, şehit polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin ve ilçe halkı katıldı.
Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, yaptığı açıklamada ülke tarihimiz açısından en önemli seçimin 16 Nisan halk oylaması olduğunu belirterek, “Evet” oylarının rekor seviyede çıktığı ilçelerden birinin de Baskil olacağını ifade etti.
Ak Parti İlçe Başkanı Hüsnü Kalkan ise 16 Nisan’ın ülke ekonomisi ve istikrarı açısından çok önemli olduğunu vurgulayarak yapmış olduğu ziyaretten dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkürlerini ifade etti.

EN ÖNEMLİ SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİ
Yapmış olduğu ziyarette 16 Nisan tarihinin Tanzimat’tan günümüze en önemli sistem değişikliğinin oylanacağı gün olduğunu vurgulayan Başkan Yanılmaz, “Bu tarihi süreçte Baskilli kardeşlerim ülkesi ve milleti adına en doğru kararı verecektir” dedi.
16 Nisan halk oylamasına 6 gün kala Baskil’deki hemşerilerimize Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatan Başkan Yanılmaz, 16 Nisan seçiminin ülke bağımsızlığı açısından kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtti.Ülke huzurumuzu tehdit eden bütün terör örgütlerinin aynı cephede birleştiğini söyleyen Başkan Yanılmaz, onlara en güzel cevabın 16 Nisan’da Baskil’den verileceğini belirterek şu açıklamalarda bulundu:
“Bizleri bölmek, parçalamak ve birbirimize kırdırmak isteyenlerin oyununu 16 Nisan’da bozalım. Vereceğimiz her “Evet” oyu Hollanda, Almanya, Avusturya ve bütün terör örgütlerine bir Osmanlı tokadı olarak geri dönecektir” dedi. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Karakaya baraj gölü üzerindeki, demiryolu köprüsü üzerine yapılması pılanlanan karayolu, faaliyete geçmeli mi ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV